Rosario + Vampire: Legend of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rosario + Vampire: Legend of Night


 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vitajte na Rosario+Vampire
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Všetko alebo nič 1.Stretnutie
Kouko-Nokosu Jun I_icon_minitimePo apríl 09, 2012 1:51 am pre Nakano Rin

» Kapitola1. Rozhodnutie
Kouko-Nokosu Jun I_icon_minitimePi apríl 06, 2012 10:14 am pre Sasuke Uchiha

» Kostra charakteru
Kouko-Nokosu Jun I_icon_minitimeŠt marec 29, 2012 7:23 am pre Angel

» Kouko-Nokosu Jun
Kouko-Nokosu Jun I_icon_minitimeSt marec 28, 2012 7:57 am pre Kouko-nokosu Jun

» Príbeh pre ľudksý svet
Kouko-Nokosu Jun I_icon_minitimePo marec 26, 2012 1:49 am pre Angel

» Predmety Youkai
Kouko-Nokosu Jun I_icon_minitimePo marec 26, 2012 1:30 am pre Angel

» Youkai príbeh
Kouko-Nokosu Jun I_icon_minitimeNe marec 25, 2012 9:25 am pre Angel

» Bodové hodnotenie
Kouko-Nokosu Jun I_icon_minitimeNe marec 25, 2012 9:04 am pre Angel

» Oboznámenie s krúžkami
Kouko-Nokosu Jun I_icon_minitimeNe marec 25, 2012 7:16 am pre Angel


 

 Kouko-Nokosu Jun

Goto down 
AutorSpráva
Kouko-nokosu Jun
Snežný muž
Snežný muž
Kouko-nokosu Jun


Počet príspevkov : 1
Join date : 26.03.2012
Age : 37
Bydlisko : Krásnohorská 20

Kouko-Nokosu Jun Empty
OdoslaťPredmet: Kouko-Nokosu Jun   Kouko-Nokosu Jun I_icon_minitimeSt marec 28, 2012 7:57 am

Meno: Jun Kouko-nokosu

Prezývka: Tsuyoi Jun - Mighty knight Jun

Pohlavie: Muž

Povaha: Kľudná povaha so železnými nervami. Len málo osôb ho dokáže naštvať.

Vek: 18 rokov

Výška: 160 cm

Hmotnosť: 80 kg

Trieda: C

Číslo internátu:

Ročník: 1

Druh monštra: Iceman - Ľadový muž

Schopnosti: Hlavnou zbraňou tejto bytosti ja samozrejme mráz. Pomocou tohoto elementu dokážu si s mrázom robiť čo chcú. Dokážu sa obklopiť tzv mrazivým štítom ale vytvárať mrazivé klony. Dokáže zamraziť malú aj veľku oblasť. Dokáže ľadom u spomaliť reakciu čohokoľvek čo mráz obklopí. Vzhľadom na to že je schopný vytvoriť mráz do takej miery že dokáže obsiahnuť takú veľku oblasť pri ktorej mu nebráni paralyzovať veľký počet nepriateľov.

Vzhľad: Jun má biele vlasy upravené podľa nálady,čierno-červené oblečenie ktoré je ideálne s okolím tmavých oblasti okolo akadémie Youkai pre výhodu prekvapenia. jeden rukám má vždy vyhrnutý z dôvodu častého používania ľavej ruky. Nie z dôvodu písania ale jeho ľavá ruka ma lepšiu reakciu ako jeho pravá a tak ju potrebuje mať volnejšiu.

Rodina: Kouko-nokosu : Kouko-nokosu. Je to docela bežná rodina. Teda z vonkajšieho pohľadu

Otec: Je to mocný Lovec démonov ktorý večne je niekde preč. Touto absenciou jednoho z rodičou si vytvoril svoju čiastočnú vnútornu negatívnu povahu a pomocou svojich schopností sa i touto skutočnosťou učil ovládať a zdokonalovať svoju mrazivú schopnosť. No a hlavne z tohoto dôvodu sa drži na hranici vážnosti ranku C

Matka: Ona je typický človek ako každý iný bežný človek ktorá ako jediná v rodine nemá žiadnu moc. Dlho trvalo kým na to prišla ale ženy nie sú zrovna hlúpe takže keď sa tak stalo a prišla na to tak samozrejme prvá vec čo sa stala tak dostala strach ale po pár drobných pre ňu obrovských situáciach sa tento problém vyriešil. Odvtedy je to dostatočne vyrovnaná matka, pretože pochopila aká je pravda o tom všetkom čo sa krúti okolo démonov a premien bytostí.

Príbuzní: Dvaja bratia a jedna sestra v moc mladom veku u ktorých sa ešte neprejavili schopnosti ale vzhľadom na to z akej rodiny sú tak nenechajú schopnosti na seba čakať.

Sen: Jun plánuje po dokončení akadémie Youkai rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami. Buďto pracovať pre otca a loviť nebezpečných démonov alebo sa stať súčasťou bezpečnostnej jednotky na akadémii Youkai na udržanie disciplíny démonov a príšer na akadémii.
Ohľadom lovenia démonov, pod tento problém spadá oblasť ľudského sveta. Okrem iného samozrejme treba udržať tento svet, ľudský svet v stave bezpečia. nebezpečie nepripadá do úvahy v ľudskom svete.
V prípade že sa tento ciel ešte nedosiahne budem držať v kľude démonov a príšery na akadémii Youkai aspoň zo stránky žiaka.


Fóbia: Strach z utopenia je opodstatnený pretože nie raz sa mi stalo že keď som spadol alebo som bol nútený skočiť do vody vzhľadom na paniku mojej osobnosti som nechcene zamrazil celý bazén a docela som skomplikoval situáciu. po tomto incidente som bol nútený isť na akadémiu Youkai na kontrolu nad svojimi schopnosťami. V každom prípade to bolo len problém paniky a nie schopností.

Slabosti: Junova slabosť je samozrejme miesto kde je prehnané extrémne teplo. Pokiaľ na túto situáciu príde bude mať dosť veľký problém v tejto situácii bojovať. Môže sa stať že pre Juna to môže byť osudné. neskôr tento problém bude treba doriešiť postupným testovaním slabosti do extrémov z dôvodu vytvorenia zvyknutia sa ne teplo.

Fyzická strana: vzhľadom na to že chlad je jeho vrodená schopnosť očakávalo by sa že bude mať nevýhodu v rýchlosti ale opak je pravdou. nebyť jeho otca pravda by bola ako sa očakávalo ale vďaka nemu má hbitosť a pohyb skoro na úrovni upíra. Vzhľadom na to že rýchlosť vie docela dobre ovládať obranu proti útokov na blízko a rýchlych útokov na blízko nie sú pre neho problém.

Psychická strana: Jun je dostatočne vyrovnaná osoba v boji sa sústredí a neútočí bez dôvodu. Pokiaľ ide o otvorený boj tak si každý jeden útok predtým premyslí než správne zaútočí. Inteligencia je kľúčová pri útočení aj keď sa to nezdá. Síce je to kľudná osoba ale pokiaľ ho niekto naštve tak je nemilosrdný a nepriateľ sa môže pripraviť na krutý boj.

Neobľúbené: Keď sa kdekoľvek kde sa Jun nachádza deje niečo čo by sa diať nemalo. Vzhľadom na to že Jun je férová osoba tak keď príde na ochranu ostatných na úkor Junovho zdravia. Neznáša negativitu v akejkoľvek mierke. To znamená neplánované útoky na seba a Junových priateľov bez varovania.

Oblúbené: Najradšej sa prechádza po krajine a kochá sa výhľadom. Jun je schopný ten spánok prehnať do takej miery že si uvedomí neskoro že prespal celý deň. Využívanie svojich schopností na čokoľvek je potrebné. Vzhľadom na to že varenie nepatri zrovna k svojim obľúbeným predmetom, túži po tom aby sa naučil dobre navariť. Samozrejme aby to nikto nezistil.

Priatelia: Nepoznám na škole nikoho. Zatiaľ. Čo nie je môže byť.

Nepriatelia: Nepoznám na škole nikoho. Zatiaľ. Čo nie je ani byť nemusí.

Obľúbený predmet: Schopnosti

Neobľúbený predmet: Varenie,matematika,Náuka o ľudskom svete

Životopis: Narodil som sa v rodine o ktorej okolný svet ani netuší že existuje v nej remeslo lovcov démonov. Ani ja som o tom nevedel do doby než som dovršil svojich 16 rokov. Od toho momentu keď som mal 16. narodeniny tak si ma zavolal môj otec a povedal mi veci o ktorých som netušil. Netušil som o tom že som v rodine, v rodine ktorá je zameraná na lovenie a ničenie nežiadúcich kreatúr v našom svete. Netušil som to a samozrejme ma to vydesilo. Nuž ale trošku som to očakával tak po rozdýchaní tejto novinky, som sa rozhodol porozmýšlať o cesty ktorou pôjdem. napriek tomu že som sa ešte nevedel rozhodnúť otec to akceptoval a rešpektoval moje konanie so slovami "V momente keď sa rozhodneš ja sa za tebou zastavím. Takže buď pripravený." Tieto slová mi zneli dosť dlho v hlave ale časom som tomu prestal dávať nejakú pozornosť. Neskôr prišiel čas na test mojich schopností. Od momentu ako sa stal ten incident so zamrznutým bazénom nenechali dôsledky na seba čakať. Hneď ako sa situácia ukľudnila som schytal zaujímavé a nezaujímavé slovné spojenia z úst môjho otca a za dôsledok som schytal život na akadémii Youkai do svojho ukončenia akadémie. nevinil som svojho otca za to čo učinil viac menej som si mohol za to sám. Zostávajúce obdobie pred tým než som mal ísť na dotyčnú akadémiu som si užil dostatočne. Bola chvíľa keď som aj ľutoval že musím odísť ale nič iné mi neostávalo.
Pred odchodom som si pobalil základné veci a nechal som sa odviezť pred autobus ktorý smeroval na akadémiu Youkai. Rozlúčil som sa s vodičom a s rodinou ktorá so mnou šla autom. Už od momentu ako som vstúpil do autobusu som vedel že tento smer je jediný ktorým som povinný ísť. Niet cesty späť.


Body:
Návrat hore Goto down
http://www.shadowgames.realbb.net
 
Kouko-Nokosu Jun
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Rosario + Vampire: Legend of Night :: Postavy :: Postavy :: Postavy Youkai-
Prejdi na: