Rosario + Vampire: Legend of Night

DomovPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vitajte na Rosario+Vampire
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Všetko alebo nič 1.Stretnutie
Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimePo apríl 09, 2012 1:51 am pre Nakano Rin

» Kapitola1. Rozhodnutie
Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimePi apríl 06, 2012 10:14 am pre Sasuke Uchiha

» Kostra charakteru
Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimeŠt marec 29, 2012 7:23 am pre Angel

» Kouko-Nokosu Jun
Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimeSt marec 28, 2012 7:57 am pre Kouko-nokosu Jun

» Príbeh pre ľudksý svet
Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimePo marec 26, 2012 1:49 am pre Angel

» Predmety Youkai
Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimePo marec 26, 2012 1:30 am pre Angel

» Youkai príbeh
Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimeNe marec 25, 2012 9:25 am pre Angel

» Bodové hodnotenie
Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimeNe marec 25, 2012 9:04 am pre Angel

» Oboznámenie s krúžkami
Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimeNe marec 25, 2012 7:16 am pre Angel

Kapitola1. Rozhodnutie

Goto down 
AutorSpráva
Angel
GM
GM
Angel

Počet príspevkov : 39

Kapitola1. Rozhodnutie Empty
OdoslaťPredmet: Kapitola1. Rozhodnutie   Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimeSt apríl 04, 2012 10:36 am

Konečne to prišlo.Bolo po vojne ktorá sa ťahala dlhú dobu.Kabuto s Orochimarovím DNA padol a tak isto aj jeho hijutsu Edo Tensei a ostatný ešte členovia Akatsuki.No ako sa to bude vyvíjať naďalej?Sasuke po súboji s Kabutom prežil,Tak isto an Naruto a všetci ostatný vďaka bohu.No ako sa bude situácia naďalej vyvíjať?Bude si Naruto stáť stále za tým že dostane Sasuke späť do Konohy?A čo Sakura?Stále bude túžiť po svojej láske?Alebo už nadobro zmenila svoj názor?A rozhodla sa pre spravodlivosť?

Naposledy upravil Angel dňa St apríl 04, 2012 8:02 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
http://rosariovampirelon.forumsk.com
Sasuke Uchiha
Človek
Človek
Sasuke Uchiha

Počet príspevkov : 4

OdoslaťPredmet: Re: Kapitola1. Rozhodnutie   Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimeSt apríl 04, 2012 10:42 am

Konečne bolo po boji.Kabuto padol na kolená a tým zmizli aj jeho vyvolané potvory.Súboj bol naozaj dlhý no čo ma teraz najviac trápilo bolo že ako sme ho porazili tak tým padol aj Itachi čím som sa nedostal vôbec k odpovedi ako to bolo od malička.S očí mi tiekli slzy.No neboli to krvavé slzy ako po Amaterasu ale boli to slzy smútku a náreku čo bude somnou ďalej kedže Itachi mi trocha prehovoril do mojej hlavy ktorá bola možno prázdna.vyčerpaný a unavený som kráčal von s tejto jaskyne alebo čo to bolo pretože som chcel vedieť ako sa vyvíja vonku.
Návrat hore Goto down
sakura1451994
Človek
Človek

Počet príspevkov : 3

OdoslaťPredmet: Re: Kapitola1. Rozhodnutie   Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimeSt apríl 04, 2012 11:23 am

Sadím na konári na jednom strome nedaleko od toho miesta kde ma nechala osoba, ktoru som tak veľmi milovala. Moje city sú k nemu ešte stále rovnaké, ale dokážem mu potom všetkom odpustiť? Stále nad tym rozmýšlam... Tsunade-sama mi dala a aj Narutovi volno na celý týždeň lebo v poslednej dobe sme toho mali až moc veľa... Preto som tu a rozmýšlam nad všetkým, ale chodím aj do nemocnice pomahat aj ked mám volno...

Návrat hore Goto down
Sasuke Uchiha
Človek
Človek
Sasuke Uchiha

OdoslaťPredmet: Re: Kapitola1. Rozhodnutie   Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimeSt apríl 04, 2012 8:20 pm

Svetlo mi zažiarilo do očí,preto som si ich musel na chvíľu skryť aby si zvykli.No ako sa tak stalo a ja som zbadal okolie bol som dosť prekvapený.Mal som pocit a dúfal som že vonku ešte budú prebiehavať boje že ešte ostal niekdo na bojisku.No márne.Okolo mňa už nebola ani živá duša.Na okolí nastalo obrovské ticho.Vo vzduchu bol cítiť zápach krvi ktorá sa prelínala zemou.Ešte nejakú chvíľu som kráčal po okolí až som zbadal niekoho plaziť sa na zemi.Pristúpil som k nemu.No namiesto toho aby som mu podal prvú pomoc som ho chytil pod krk a vyzdvihol do vzduchu. "Kde je Zetsu ten maskovaný muž so sharinganom a všetci ostatný?"Opýtal som sa ho s kludom v hlase ale ten muž mi neodpovedal a len na mňa hladel.Preto som jeho krk stlačil silnejšie a v lavej ruke sa mi zjavilo chidori."Tak poviem to ešte raz.Kde sú všetci odpovedz!!!!!"Napokon od strachu a sekavo s neho višlo že všetci protivníci boli zabytý na ktorých som sa pýtal a aj ostatný.Po Kabutovom odvolaní všetci zmizli.A tý ktorý prežili s 5 veľlkých zemi sa rozprchli domov.Uzavreli mier všetky zeme medzi sebou.Po tejto správe som ho len odhodil na bok a sadol som si na nedaleký kameň čo bol odomňa.Premýšlal som že ako sa to všetko mohlo vyvynúť a takto rýchlo skončiť.Asi sa všetci vrátili ku svôjmu štandartnému životu.No v zápätí som napol päsť. Tsss klan Uchiha opäť všetkých zachránil a i tak sú stále nevdačný....Po chvíle som sa postavil.V mojích očiach mohla byť videť zase ta besnota ako kedysi.Možno to bolo tým že mám zase prekliatú pečať alebo aj tým že idem splniť to čo som slúbil.Idem zničiť Konohu.Kráčajúc som sa pomaly vybral tam čo som kedysi nazýval domovom.
Návrat hore Goto down
sakura1451994
Človek
Človek

OdoslaťPredmet: Re: Kapitola1. Rozhodnutie   Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimeŠt apríl 05, 2012 12:25 am

Na další deň ráno som vstala spravila som doma všetko čo je potrebné ešte som sa najedla, išla som skontrolovat ako sa majú v nemocnici a či nepotrebujú pomoc a išla som zas na to miesto rozmýšlať, ale dnes nebudem len na tom mieste čo v cera, ale pojdem na bývalé treningové miesto trénovať moje techniky a pripravovať sa na veľký boj. Pomôžem Narutovi a budem sa snažiť Sasukeho vrátiť späť do Konohy.
"Dobre ráno.... Ako sa dnes majú naší pacienti?"
" Dobre.. odpovedala sestrička."
"Nepotrebujete pomocť z niečim? Spýtala sa Sakura..."
Nie dakujeme nepotrebujeme, a aj tak maš volno tak by si tu nemala byť."
Nevadí ja rada pomôžem okrem toho nemám ešte čo robiť.... Povedala Sakura."
Po pol hodine som sa teda odobrala z nemocnice a ked, ze som mala ešte čas lebo je ešte len okolo obeda tak som sa rozhodla, ešte zbehnem pozrieť Naruta a najesť sa niekam. Som si istá, že ho nájdem v Ichiraku rámen.
Návrat hore Goto down
Sasuke Uchiha
Človek
Človek
Sasuke Uchiha

OdoslaťPredmet: Re: Kapitola1. Rozhodnutie   Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimeŠt apríl 05, 2012 12:56 am

Dalo sa to nazvať že som skoro ani nevedel kde som.Kedže s dimenzie som sa hneď ocitol na bojovom poli.Pomali som okolie začal poznávať no i tak predomnou bol obrovský kus cesty.Na okolí som sem tam zbadal zraneného shinobi ktorého tu buď zabudli alebo sa prebral s komi no boli mi ukradnutý.Ocitol som sa pred niečim čo mohol byť stlp alebo niečo podobné.Hm ťažko to teraz pomenovať kedže sú s toho iba trosky.Pokračoval by som ďalej lenže pod tou zrúcaninou sa niečo hýbalo.Možno som sa nemal do toho starať ale nedalo mi to čo pod tým je.Samotný velký kus čo bolo na tom niečom by som nezdvyhol holími rukami preto som použil chidori eisou.Daný predmet sa rozpolil a teraz bol prístup vísť von.No namiesto toho aby som sa tam šiel pozrieť som urobil krok vzad a pomali si začal vyťahovať Kusanagi čakajúc čo odtial na mňa vybehne.Trasúc sa zjavila akási ruka hneď aj druhá.Všimol som si že sa začína dvýhať telo.Ako sa tak stalo skoro som tomu neuveril ale bol to Juugo.Premýšlal som či ho mám v tom momente zabiť ale usúdil som že to nieje najlepši nápad a mohol by sa mi ešte hodiť.Pomali vytiahol svoje celé telo hore a hneď čo prvé videl bolo žiariace svetlo v ktorom som stál ja.Pozeral na mňa takým zvláštným pohladom ako keby čakal že prichádza jeho smrť.Ja som mu otočil chrbtom a pomali kráčal v pred. "Oddýchni si chvílu a potom pôjdeme nájsť Suigetsu.Kedže si tu ty tak niekde na okolo bude aj on".Viac už zo mňa nevypadlo ani slovo.

Juugo:
Bol som zavalený ničim a nemohol som s tým pohnúť pretože som bol vyčerpaný a každou sekundou mi dochádzali sily.Vedel som že už sa blíži môj koniec len v tom zrazu som započul známi zvuk.V tom momente sa to čím som bol zavalený rozpolilo a na mňa žiarilo jasné svetlo.Neveril som ale niekdo ma oslobodil.Pomali som zdvihol hore a uzrel do jasného svetla.Myslel som si že mám halucinácie ale predomnou stál Sasuke.Už mi bolo jasné prečo mi ten zvuk bol povedomí.Hladel som do jeho stratených očí boli plne prázdnoty a nevidel som v nich ani kúsok svetla.Myslel som si že ma zabije že to bude môj koniec.No prekvapil ma otočil sa a povedal že si mam chvílu oddýchnuť a pôjdem nájsť Suigetsu.Jeho veta ma vôbec nezarazila od kedy so mho spoznal bol vždy taky chladný.Radšej som mu neodporoval a len som si sadol a naberal sily na našu výpravu.
Kapitola1. Rozhodnutie Juugo
Návrat hore Goto down
sakura1451994
Človek
Človek

OdoslaťPredmet: Re: Kapitola1. Rozhodnutie   Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimeŠt apríl 05, 2012 10:36 am

Prišla som do tej restaurácie Ichiraku rámen a nakukla či tam Naruto je tam. Dával si asi tretiu misku. Prišla som k nemu bližšie sadla som si vedľa neho.
"Ahoj Naruto. Vedela som, že si tu." povedala som.
"Jeee Ahoj Sakura ako sa maš?" spýtal sa Naruto.
"Celkom dobre mám ešte veľa času kým pôjdem niečo robiť tak som ťa prišla pozrieť... A ty sa máš ako?" spýtala som sa...
"Mám sa dobre a kedže máme teraz voľno tak pôjdem trénovat niektoré techniky a zlepšovať sa v ních." povedal Naruto....
Najedla som sa sním, zaplatila som si svoje a išla som na ten strom kde som bola v čera, ale iba na chvilku lebo potom musím ist trénovať. Chcem sa pokúsiť ešte raz sama priviesť Sasukeho späť do Konohy.
Návrat hore Goto down
Sasuke Uchiha
Človek
Človek
Sasuke Uchiha

OdoslaťPredmet: Re: Kapitola1. Rozhodnutie   Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitimePi apríl 06, 2012 10:14 am

Ako som teda povedal nehal som Jugga chvíľu oddýchnuť.No potom sme sa vybrali hladať Suigetsu.Ja som kráčal v pred a medzi nami 2 nepadlo ani len slovo ako sa vojna vyvynula ani nič ostatné.Cesta bola naozaj dlhá a hladali sme na okolí kde bol Juggo.Už to vyzeralo že sa po ňom zlahla zem keď v tom.Som zaznamenal okom ako na mňa niečo letí.Ledvak ale vyhol som sa tomu.Ako som pozrel na predmet keď sa zabodol do zeme,vedel som o koho ide.Pretože do zeme sa zapychol hrdlorez.Usmial som sa a teraz som len čakal kým víde.Netrvalo dlho a tak sa aj stalo.Otočil som sa na neho. "To nebolo od teba moc múdre Suigetsu mohol som ťa brať ako nepriatela a v momente ťa zabiť".Sledoval som striedavo Suigetsu a Juggo ako sú na tom.Bolo mi to jedno lenže ak budu oslabený nebudu mať pre mňa žiadnu cenu.Povzdýchol som si a zahlásil.Dobre teraz si na chvíľu oddýchneme aby sme nabrali sily.No ak sa tak stane vydáme sa za mojím cielom.Vykročil som vpred hladajúc nejaké miesto ku oddýchnutiu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Kapitola1. Rozhodnutie   Kapitola1. Rozhodnutie I_icon_minitime

Návrat hore Goto down

Kapitola1. Rozhodnutie
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Rosario + Vampire: Legend of Night :: Ostané :: Ostatné :: Poviedky :: SasuxSaku-
Prejdi na: