Rosario + Vampire: Legend of Night

DomovPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vitajte na Rosario+Vampire
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Všetko alebo nič 1.Stretnutie
Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimePo apríl 09, 2012 1:51 am pre Nakano Rin

» Kapitola1. Rozhodnutie
Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimePi apríl 06, 2012 10:14 am pre Sasuke Uchiha

» Kostra charakteru
Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimeŠt marec 29, 2012 7:23 am pre Angel

» Kouko-Nokosu Jun
Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimeSt marec 28, 2012 7:57 am pre Kouko-nokosu Jun

» Príbeh pre ľudksý svet
Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimePo marec 26, 2012 1:49 am pre Angel

» Predmety Youkai
Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimePo marec 26, 2012 1:30 am pre Angel

» Youkai príbeh
Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimeNe marec 25, 2012 9:25 am pre Angel

» Bodové hodnotenie
Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimeNe marec 25, 2012 9:04 am pre Angel

» Oboznámenie s krúžkami
Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimeNe marec 25, 2012 7:16 am pre Angel

Všetko alebo nič 1.Stretnutie

Goto down 
AutorSpráva
Angel
GM
GM
Angel

Počet príspevkov : 39

Všetko alebo nič 1.Stretnutie Empty
OdoslaťPredmet: Všetko alebo nič 1.Stretnutie   Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimeŠt apríl 05, 2012 9:52 am

Všetko prebiehalo ako malo.Každý deň sa delo to isté vo svete a nik nemal ani len tušenia že čo sa blíží.
Návrat hore Goto down
http://rosariovampirelon.forumsk.com
Nakano Rin

Nakano Rin

Počet príspevkov : 3

OdoslaťPredmet: Re: Všetko alebo nič 1.Stretnutie   Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimeŠt apríl 05, 2012 10:17 am

Nakano Rin

Chidori! Vykríkol môj mladší brat pri čom ma plesol po bruchu rukou. V momente som sa posadila a rozospato som na neho pozrela. Nichi! Čo som ti hovorila o vstupovaní do mojej izby a týchto ranných prepadovkách! Vynadala som mu a povzdychla si. Gomene-neechan. Pozrel na mňa a pousmial sa. A čo tu robíš v Sasukeho Cosplayi? Zase si ho Mii ukradol, či ti ho požičala? Spýtala som sa ho, pri čom som sa postavila a začala som si upravovať posteľ. Noo.. ja.. Nie tak celkom mi ho požičala, ale.. ona sa to nedozvie. Šepol, pri čom na mňa hľadel s prosebným pohľadom. Tak fajn, ale to ťa bude niečo stáť krpec. Mrkla som na neho a zapla som si zatiaľ počítač. Krpec? Dobre, som o hlavu menší než ty, ale pozri sa na svoj vek! Povedal naštvane a nafúkol urazene líca. Mal síce len deväť rokov, no niekedy sa choval ako päťročný. Celá naša sa tak trochu venovala aspoň s časti cosplayovaniu. Mama nám šije cosplaye a otec jej sem tam asistuje, no skôr sa venuje elektronike, alebo vytváraniu nových hier. Nichiro!! Ozvalo sa s chodby. Chvíľku na to mi niekto rozrazil dvere, no nemusela som sa tam ani pozrieť a vedela som kto to je. Mia! Ešte raz mi rozrazíš tie dvere, tak s teba narobím štyri malé! Povedala som jej naštvane. Urusai! Kríkla po mne a prišla k Nichimu. Ja tu zháňam svoj cosplay Sasukeho po celom dome a ty sa tu v ňom promenáduješ krpec.. Pokrútila neveriacky hlavou a schmatla ho, pri čom ho odtiahla von s mojej izby. Jashin-sama, do akej rodiny som sa to ja narodila. Povzdychla som si a sadla som si za počítač. prihlásila som sa ako vždy na skype a začala som si prezerať facebook. Keď som ho skontrolovala, vybrala som sa do kuchyne, kde som si začala robiť raňajky. Mia s Nichim sa v obývačke hádali, pri čom po nich s kúpeľne kričala mama a po chvíľke vyšiel s pracovne aj otec, keďže mu ten hluk už fakt vadil.

Medzi tým som sa radšej vzdialila a zavrela som sa do svojej izby. Položila som si raňajky na stôl a prezliekla som sa s pyžama do svojho bežného oblečenia. Sadla som si chvíľku na to zase za počítač a spustila som si WoWko, pri čom som raňajkovala. Rozmýšľala som čo tam budem robiť, keďže tu ešte nikto s mojich priateľov nebol. Logla som sa do BGčka a čakala som dokiaľ mi nepríde. Vonku bolo celkom pekne, no dnes som sa nechystala niekam ísť pokiaľ ma niekto nevyhodí von. Cosplay zraz sme mali až za veľmi dlho, takže som sa chystala dnes len hrať asi ako v každý iný deň.
Návrat hore Goto down
Daisuke Maeda
Človek
Človek
Daisuke Maeda

Počet príspevkov : 1

OdoslaťPredmet: Re: Všetko alebo nič 1.Stretnutie   Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimeŠt apríl 05, 2012 11:48 am

Ležal som na pravom boku a hľadel som na hodinky.Bolo už pol 1 za chvíľu sa mala domov vrátiť Reiko-chan no i tak ma to nejak nenútilo vsať s postele,kedže bol víkend a ja som bol rád že si konečne môžem oddýchnuť.Lenže to čo ma postavilo boli 3 veci kúpeľňa,hlad a anime.Preto som vstal,trocha som sa ponaťahoval zamieril som si to hneď do kúpelne.Dal som si príjemnú sprchu umyl som si zuby a hneď kráčal do kuchyne.Pripravil som pre nás obed.Nebolo to nič náročné ale hlavne že to zasítilo.Došiel som do svojej izby uložil som si postel a otvoril okno aby sa vyvetral večerný pach.Medzi tým som si zapol počítať.Sadol som si za kreslo a hľadel na monitor.Kedže som nemal priateľov tak mi boli zbytočné programy ako skype,facebook a podobne bola len stráta času.Otvoril som si torrent a zbadal že moje anime ktoré som si dal sťahovať už je hotové.Anime sa volalo Trinity Blood popravde som sa moc na neho tešil a zaújmalo ma o čo tam pôjde ale tak to bolo pri každom anime.Nedostal som sa ani k 4 dielu a otvorili sa dvere.Započul som dievčenské hlasy.Vedel som že Reiko sa vrátila lenže zase ako mala v oblube aj so spolužiačkami.Len som si odfúkol a čakal koho to zase doviedla.Zastavil som si anime a svoj pohlad zameral dverám aby som vedel kto to u nás zase je. "Tadeto tadeto určite bude tu.No tak veď už sme tu tak sa nehanbite".Do izby vstúpila ona ešte s 3 spolužiačkami alebo neviem. Len rýchlo pristúpila ku mne a pred moju tvár vytiahla rubikovú kocku. "Ani-san dneska náš učiteľ skladal rubikovú kocku a zložil ju za 10 sekúnd no ja som hovorila že ty to dokážeš za kratší čas ale oni neverili tak prosím predveď im to".Reiko si dala ruky do pásu a tvárila sa tak hrdo a dupkala nohou.Obzeral som si kocku a napokon som ju položil."Ehm Reiko-chan nepamätám si že by sme sa spolu dohodli na nejakej návšteve a + zavolať sem niekoho kvoli takejto hlúposti sa mi zdá zbytočné prepčá ale nemôžem ti vyhovieť".Ootičl som sa naspäť ku monitoru a hľadel do neho."A ale Ani-san ja som im to slúbila prosím slubujem že potom hneď odídu a ja sa pôjdem pilne učiť prosím pekne!!!"Otočil som sa naspäť na ňu.Kso tým jej očiam sa nikdy nedalo odolať.Nevedel som sa vžiť do úlohy matky alebo otca ale vedel som že musím byť pre ňu všetkým.Preto som si silno oddýchol a usmial sa."Tak dobre Reiko-chan ale len raz a potom splníš čo si slúbila". "Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai!!!!!"Zakričala tak silno že to muselo byť počuť až do vedlajšieho domu.Uchopil som kocku a rozhádzal kocky.Ukázal som ju spolužiačkám aby verili že v tom nieje trik.Reiko ma odštartovala a ja som začal skladať.O malí moment som položil kocku na stôl.Ona to stopla a zakričala."4,75 počujete to 4,75!!!!!!!!".Ja som len pokrútil hlavou a pozrel na ňu na náznak aby splnila čo slúbila."E to Ani-san to to bolo sugoi".Povedalo jedno s dievčat,otočil som sa na ňu nemal som rád ak mi niekdo tak hovoril okrem Reiko ale oni to zase vedieť nemohli."Prosím neoslovujte ma tak moje meno je Daisuke a teraz ak dovolíte Reiko má veľa roboty takže ak by ste mohli stavte sa inokedy".Dievčatá trocha sčervenali a usmievali sa no tomu som ja už nevenoval pozornosť.Otočil som sa späť k monitoru.Ešte raz som pozdravil kamarátky Reiko a pustil som sa do toho čo mám najradšej a to je anime.
Návrat hore Goto down
Nakano Rin

Nakano Rin

OdoslaťPredmet: Re: Všetko alebo nič 1.Stretnutie   Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimeŠt apríl 05, 2012 1:01 pm

Nakano Rin

Nee-chan! Rin! Ozvalo sa jednohlasne niekde s obývačky, no ja som neragovala, keďže som mala akurát dosť práce s tým udržať ľudí v BGčku nažive. V ten moment mi obaja vtrhli do izby a začali ma okupovať, pri čom už boli obaja v cosplayi. Rin-neechan poď, obleč si cosplay Gakupa a poď von. Yumi s Yoshirom idú za Rin a Lena. Vybafla na mňa Mia, pri čom ona sama bola v cosplayi Miku a Nichi bol za Kaita. Ááá prečo mám ísť zase za Gakupa.. Povedala som otrávene a vypla som WoWko. Lebo ty si sa na neho najviac hodíš. Natsuki ti pôjde za Luku. Schmatla ma aj s Nichim a ťahali ma do obývačky, kde bol na sedačke položený jeho cosplay. Ach.. tak fajn. Ale nabudúce si už vyberiem ja jasné? Zdvihla som ukazovák na náznak dôležitosti toho čo som povedala a vybrala som sa späť do izby prezliecť. Keď som sa obliekla, vyšla som von a rozhliadla som sa. Nevideli ste niekde moju parochňu na Gakupa?! Zakričala som na celý dom, no nemusela som, keďže mi pristála priamo v tvári. Dalo sa to aj inak.. Povedala som otrávene a vybrala som sa do kúpeľne si ju nasadiť. Strávila som tam tak desať minút a vyšla som pred dom za mojimi nepodarenými súrodencami a priateľmi. Rin-chan! Pridaj trochu! Tempo, tempo! Kričal na mňa Yoshiro zatiaľ čo Yumi na mňa mávala. Ehm a kam máte v pláne ísť? A prečo ideme vôbec v cosplayoch? Spýtala som sa porozhliadla som sa. Dohodli sme sa s druhou skupinkou čo cosplayujú Meiko, Gumi, Pika a Hakuho, že sa stretneme a spoločne pôjdeme pobehahať niekde po obchodoch a spoločne sa zoznámiť. Oznámila nám Yumi a všetci sme sa spoločne vybrali na miesto stretnutia.

Bola som síce radšej doma, no všetko čo sa týkalo anime, alebo cosplayov ma vždy veľmi bavilo i keď som to nedávala až tak najavo. Cosplayovanie Vocaloidov ma bavilo asi najviac. Napĺňalo ma to, čo si už za tie roky všimli snáď všetci moji priatelia a predovšetkým rodina. Keď sme sa všetci stretli, popredstavovali sme sa spoločne sme ako jedna veľká skupina cosplayerov vyrazili do najväčšieho obchodného centra v Tokyu. Pohľady ľudí si nikto s nás nevšímal a všetci sme sa len zabávali.cosplayerka Gumi si vzala aj kameru, takže sme si aj každé naše kroky natáčali. Zdalo sa mi, ako keby deň plynul tak rýchlo ako voda. Akurát sme sedeli na sushi a bavili sme sa tam o všelijakých možných anime. Stále bolo o čom hovoriť, čo ma dosť tešilo i keď ja som bola väčšinou času ticho. Boli sme tak pekne rozdelený ako sme mali radi páry. Ja som bola s Natsuki alias Lukou, Mia bola s Nichim ako Miku a Kaito, Rin a len boli Yumi s Yoshirom, Haku bol s Gumi a Piko s Meiko. Piko a Meiko mi prišli dosť smiešny pár, no radšej som to nehovorila. Boli celkom zlatý, no Piko bol tak trochu väčší ako originál, takže to vyzeralo lepšie. Bola som vážne rada, že sme vyšli von. Konečne to nebol deň ako každý iný. Ach.. tie obväzy okolo hrudníku sú fakt nepohodlné. Jediná vec prečo sa teším keď pôjdeme domov. Konečne to zo seba dám dole. Pousmiala som sa nad myšlienkou a ďalej len počúvala ostatných a jedla som Sushi.
Návrat hore Goto down
NPC
NPC
NPC

Počet príspevkov : 1

OdoslaťPredmet: Re: Všetko alebo nič 1.Stretnutie   Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimeŠt apríl 05, 2012 1:44 pm

Nakano Yuna alias Bradavečka
Všetko alebo nič 1.Stretnutie Nakano12
Všetci už odišli a v dome nastalo obrovské ticho.S jednej strany to bola radosť že máme byt len pre seba a nepočujeme tie večne hádky ktoré v tomto dome sú dňom i nocou.Ale na druhú stranu to ticho je byť ako uzavretý niekde miestnosti bež všetkého.No tak som nad tým moc nepremýšlala a chcela som si užiť voľnú chvíľu zo svojim manželom.Urobila som nám dobrí obed a popri tom ako sme jedli sme sa na seba dívali ako za mlada.Načiahli sme sa jeden k druhému že si dáme bozk.No v tom manžel zaznamenal že nám niečo bolo posunuté cez dvere.Otočila som svoju hlavu a zbadala na zemi niečo ležať.Trocha ma to naštvalo že zrovna v takejto chvíli muselo niečo prísť.No keď som k tomu prišla bolo to zvláštne.Na stole ležala obálka.Hneď na prví pohľad bola zvláštna pretože bola celá zo zlata no na prednej strane nestála ani adresa ani nič len meno Nakano Rin.Myslela som si že to jej nejaká spolužiačka alebo niečo.Preto som višla hore po schodoch vošla do Rin izby a položila jej obálku na stôl.Potom som sa vrátila k svojej činnosti.

List obsahuje:
Spoiler:

Maeda Reiko

Všetko alebo nič 1.Stretnutie 1znmr90
Odprevadila som kamarátky ku dverám a poďakovala som sa im že prišli.Bola som rada že im to Ani-san ukázal i keď im asi trocha nahnal strach.Lenže on nieje zlí a bol aj iní než....No ďalej som si s tým nelámala hlavu.Prišla som do kuchyne a najedla sa toho čo nám Ani-san pripravil.Nebol to nejaký gurmán ale zase jeho jedlá neboli najhoršie.Ako som dojedla pustila som sa tvrdo do učenia.Chcela som ísť totišto na super univerzitu na ktorú by ma ale bez vzdelania nedostali.Po asi 2 hodinách pilného študovania som sa rozhodola že si na chvílu dám pauzu.Nakukla som do izby no stále sedel za tým stolom a sledoval tie rozprávky.Neviem čo na nich vidí.Išla som zase do kuchyne napiť sa keď v tom som zbadala pred dverami niečo ležať.Podišla som k tomu zodvihla to.Bola to obálka alebo bola tak kawaii.Bola celá zo zlata.Bola so zvedavá čo je v nej.No obrátila som ju na druhú stranu a tam stálo.Daisuke Maeda.I keď ma moc zaújmalo čo sa tak skríva tak som to nemohla otvoriť.Pretože ak by to Ani-san zistil nahneval by sa na mňa.Preto som sa rozbehla s krikom do jeho izby. "Ani-san niečo ti prišlo!!!!!!!!!!".

List obsahuje:
Spoiler:

Návrat hore Goto down
Nakano Rin

Nakano Rin

OdoslaťPredmet: Re: Všetko alebo nič 1.Stretnutie   Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitimePo apríl 09, 2012 1:51 am

Nakano Rin

Ku večeru sme sa pomaly každý rozpŕchli domov. Už mi tá parochňa a tie obväzy na stiahnutie hrudníka liezli na nervy. Po zhruba pol hodine sme sa konečne dostali domov. Otvorila som dvere a prvé čo som spravila bolo to, že som zo seba zhodila parochňu a namierila som si to do svojej izby, no mama ma ešte zastavila. Rin, máš na stole nejakú obálku. Povedala s úsmevom. Okej, arigatou. Poďakovala som jej a vybrala som sa do svojej izby. Prezliekla som sa a prišla som ku stolu odkiaľ som zdvihla obálku a otvorila som ju. Všimla som si, že tam nie je žiadny adresát a nič iné. Prečítala som si list a povzdychla som si. Som zvedavá kto si zase zo mňa strieľa. Vložila som list opäť do obálky a zavrela som ho do šuplíku. Mia s Nichim stále vyvádzali a ani za svet sa im nechcelo s cosplayov. Milovala som síce cosplayovanie, no byť v tom celý deň nebolo zrovna najpríjemnejšie i keď ja som si už za tie roky zvykla. O pár minút nás už mama volala na večeru, tak som sa šla najesť a odtiaľ do sprchy a rovno do postele. Stále mi vŕtal hlavou ten list, no netušila som prečo zrovna ja. Prečo si nevybrali moju sestru, alebo brata? No nevadí, uvidíme čo z toho bude. Povzdychla som si a otočila som sa na bok. Po pár minútach som zaspala ako špalek. Mia s Nichim zaspali pri sledovaní telky na sedačke, tak ich musela mama s Otcom ešte premiestniť do ich izby a potom sa sami vybrali spať. Noc bola jediná časť dňa keď bolo u nás v rodine ticho.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Všetko alebo nič 1.Stretnutie   Všetko alebo nič 1.Stretnutie I_icon_minitime

Návrat hore Goto down

Všetko alebo nič 1.Stretnutie
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Všetko najlepšie k meninám Kubo (admin)
» Všetko najlepšie ADMIN!
» Opera vs Firefox
» Ako sa to spravne pise? :D
» Maťka number 2 alebo trapas ...

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Rosario + Vampire: Legend of Night :: Ostané :: Ostatné :: Poviedky :: Všetko alebo nič-
Prejdi na: