Rosario + Vampire: Legend of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rosario + Vampire: Legend of Night


 
DomovPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vitajte na Rosario+Vampire
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Všetko alebo nič 1.Stretnutie
Prehľad a výber démonov I_icon_minitimePo apríl 09, 2012 1:51 am pre Nakano Rin

» Kapitola1. Rozhodnutie
Prehľad a výber démonov I_icon_minitimePi apríl 06, 2012 10:14 am pre Sasuke Uchiha

» Kostra charakteru
Prehľad a výber démonov I_icon_minitimeŠt marec 29, 2012 7:23 am pre Angel

» Kouko-Nokosu Jun
Prehľad a výber démonov I_icon_minitimeSt marec 28, 2012 7:57 am pre Kouko-nokosu Jun

» Príbeh pre ľudksý svet
Prehľad a výber démonov I_icon_minitimePo marec 26, 2012 1:49 am pre Angel

» Predmety Youkai
Prehľad a výber démonov I_icon_minitimePo marec 26, 2012 1:30 am pre Angel

» Youkai príbeh
Prehľad a výber démonov I_icon_minitimeNe marec 25, 2012 9:25 am pre Angel

» Bodové hodnotenie
Prehľad a výber démonov I_icon_minitimeNe marec 25, 2012 9:04 am pre Angel

» Oboznámenie s krúžkami
Prehľad a výber démonov I_icon_minitimeNe marec 25, 2012 7:16 am pre Angel


 

 Prehľad a výber démonov

Goto down 
AutorSpráva
Angel
GM
GM
Angel

Počet príspevkov : 39
Join date : 23.12.2011

Prehľad a výber démonov Empty
OdoslaťPredmet: Prehľad a výber démonov   Prehľad a výber démonov I_icon_minitimeSo marec 10, 2012 6:33 pm


Druh monštra-Upír
História-Samotárska rasa s neobmedzenou silou a neprekonateľnou krásou.Upíri sa zaradzujú medzi vzácnu rasu medzi všetkými. Vďaka jejich neuveriteľnej sile sú považovaný za Legendy a ostatné monštrá z nich majú strach.Upíri sa hlavne
Trieda-S
Voľné miesta-3/3
Schopnosti-Ako náhle sa upír premenia do svojej pravej podoby.Jejich sila vzrástne na neuveritelný počet a sú takmer nepremožitelný.Ako ďalšia schopnosť je jejich krv.Ak sa stane že upír vám daruje krv vaša sila vzrástne a budete omnoho silnejší než ste býval.
___________________________________________________________________________________________Druh monštra-Yoko
História-Je supermonštrum.Niektoré rasy démonov tento typ monštra považuje za legendu dokonca boha.Jedná sa o monštrum zvieracej podoby.Jeho podoba je niečo ako Amaterasu len s tým rozdielom že Yoko je obalený celý v plameni.Jeho rýchlosť zlosť a sila je preslávená medzi všetkými monštrami.Väčšina starších démonov považuje týchto démonov za legendu no pri tom to nieje pravda a ešte ich pár na svete ostalo.Vravieva sa že medzi démonmi Yoko a Vampire kedysi dávno prebehla obrovská vojna.
Trieda-S
Voľné miesta-3/3
Schopnosti.Ako bolo vižšie uvedené.Yoko vo svojej pravej podobe je zviera.No toto zviera je obalené plameňom čím získal dokonalú kontrolu nad ohnivým živlom.Medzi jeho útoky patrí chrlenie ohňa,štít na blízku vzdialenosť z ohňa a podobne.No ešte jedna vec a to je rýchlosť je ich rýchlosť sa vyrovná rýchlosti upírov.

______________________________________________________________________________________________________________


Druh monštra-Vlkodlak
História-Vlkodlaci su divé a dravé monštrá jejich rýchlosť presahuje hranice a pri splne mesiaca je jejich rýchlosť taká veľká že to oko nedokáže zachytiť.
Trieda-A
Voľné miesta-4/5
Schopnosti:Na to že majú ostre drápy ktorými útočia jejích najväčší trumf je rýchlosť. Vďaka ktorej získavajú prevahu nad súbojom.Preto sa zaradujú skoro do kategórie Upírov.

____________________________________________________________________________________________________

Druh monštra-KiklopHistória-Kiklopy sú vo svete démonov známy 2 vecami a to je,veľkosť a minimálna inteligencia.Dá sa povedať že ich výzor je strašidelný no sú to monštrá s dobrou dušou.No je ich inteligencia je trocha podpriemerná.Dokážu často vyvolať nervi v okolí kvôli ich správaniu a vyjadrovaniu.Ale ináč sú to démoni s dobrým srdcom.
Trieda-A
Voľné miesta-5/5
Schopnosti-Dá sa povedať že kiklopy nemajú žiadne špeciálne schopnosti ako ini démoni ale i cez to všetko sa zaradujú do kategórie A čo je nezvyčajné.A je to vďaka ich veľkosti no najmä sile ktorú vlastnia.Dá sa povedať že ich sila by sa dala takmer vyrovnať sile Upírov.

________________________________________________________________________________________________________

Druh monštra-Frankenstain
História-Tento druh démonov je známy už od dávnych čias.Hovorí sa o nich ako o neuveriteľných stvoreniach ktoré neexistujú i keď je to tak.Ich výzor je priam hrôzostrašný.Majú rovnakú veľkosť a silu ako kiklopy.Preto sa vravieva že tieto 2 rasy démonov sú po dlhých bojoch v priateľstve.
Trieda-A
Voľné miesta-5/5
Schopnosti-Tunak nieje čo popisovať schopnosti Frankenstainov sú také isté ako u Kiklopov.Je ich výška ktorá presahuje skoro všetkých démonov,a tak isto aj sila ktorá nieje malá.

___________________________________________________________________________________________________

Druh monštra-Succubus
História-Succubus po premene su i tak v ľudskej podobe až na pár výnimok.A to také že im narastie chvost,krídla a na rukách maju dlhé nechty.Sucubus su známe tým že si podrobujú mužskú rasu.
Trieda-B+
Voľné miesta-4/5
Schopnosti- Okrem toho že succubus dokážu lietať čo je celkom nezvyčajné ale je to tak.No jejich naozajstnou schopnosťou je šarm ktorý keď použijú na opačné pohlavie tak obäť bude posadnutá succubus.Je to nenápadne a nedá sa na to prísť pretože oni svôj šarm posielaju s očí do očí.A ako náhle succubus niekoho pobozká stane sa jeho otrokom navždy.

__________________________________________________________________________________________________
Druh monštra-Snežná žena
História-Už len samotný názov naznačuje o aký druh monštra ide.Jejich trumfom je mráz.Dokážu akú koľvek časť svojho tela premeniť na ničivú ľadovú zbraň.Ludia moc nechápu túto rasu.Pretože sú dosť často tichý,no čo je ešte horšie objavia sa na mieste kde by to nikdo nečakal jedným slovom stopár.Radi sledujú ludí na okolo a sú až taký tichí že nik.nema tušenia že su pri jejich blízkosti.
Trieda-B+
Voľné miesta-4/5
Schopnosti-Ako bolo vyššie uvedené je jich hlavnou zbraňou je mráz. Vďaka nemu okrem toho že dokážu meniť časť svôjho tela na mráz tak dokážu vytvárať klony ktoré sú z ľadu.A na záver dokážu na blízku ale aj dalekú vzdialenosť zmraziť čo sa im zaujme.

_____________________________________________________________________________________________________Druh monštra-Čarodej/ka
História-Čarodejníci sú známy svojou múdrosťou.No i tak vo svete monstier su neni moc uznávaný,každý ich berie ako hrozbu.Kedže nikdy nevieš čo od čarodeja môžeš očakávať.I keď to na prví pohľlad moc nevyzerá tak sú veľmi priatelský.
Trieda-B+
Voľné miesta-4/5
Schopnosti-Jejich schopnosti sa odlišujú od skuseností. Každý základný čarodej.Dokáže ovládať zdvihanie vecí pomocou paičky ovldáa 2 zemské elementy (dokáže na nejaké miesto vytvoriť vodu alebo niečo spáliť no rozsah nieje veľlký).Nadalej vedia vykúzliť misi ktoré maju ťažkú váhu a tým môžu zastaviť súpera a podobne. Čarodej čarodejka majú široky výber schopností.No ako bolo uvedené ide o skúsenosti.

_____________________________________________________________________________________________________


Druh monštra-Kanibal
História-Kanlbali sú medzi démonmi známi svojou agresivitou a túžba po krvi a mäsa.Jejich skutočná podoba nieje nijak krásna.Sú omnoho vyšší než ostatný démoni.No čo je najhoršie že ich brnenie tvoria kosti či už na na nohách alebo hrudi.Namiesto lúdskych rúk.Maju veľké ruky ktoré sú tak isto len čisto s kostí bez obalu mäsa a alebo kože.Preto démoni na niššej úrovni sa týmto monštrám vyhýbajú pretože si s nimi nieje radno zahrávať.
Trieda-B
Voľné miesta-4/5
Schopnosti- I keď Kanibali niesu démoni so špecialnými schopnosťami i tak sa zaradzujú medzi úroveň B.Preto v súbojoch sa zameriavajú na svoju ťažkú váhu a silu ktorú im poskytla príroda, a veľkú silu i keď je to nezvyčajné,maju v jazyku ktorým dokážu zachytiť predmet skoro taký ťažký ako oni sami.No ešte pred tým než boj začne dokážu vyvolať v súperovi strach vďaka svojmu výzoru.
_____________________________________________________________________________________________________


Druh monštra-Morská panna
História-Podla legiend sa vraví že morské panny vábia svojím krásnym telom mužov.No to nieje všetko.V ľudskej podobe pôsobia ako veľmi príťažlivé osoby.No pri premene do skutočnej podoby je to celkom inak.Narastie im plutva,žiabre,a je ich ústa sa dajú otvoriť do neuveritelnej veľkosti.Pri čom maju v ústach okolo 50 zubov.No najznámejšie sú je ich rýchlosťou vo vode.Ako náhle sa dostane morská panna do vody vo svojej podobe.Tak žiadne iné monštrum sa jej nedokáže vyrovnať.
Trieda-B
Voľné miesta-5/5
Schopnosti-Niektoré monštrá podceňujú morské panny len pre to že su silné vo vode. No netreba ich brať na lahku váhu.Ako náhle ste s týmto démonom vo vode tak ste vo velkom nebezpečí.Nielenže sa im rýchlosťou nemôžete vyrovnať no + ako náhle vás morská panna kusne tak tým začne s vašého tela siať vodu až do poslednej kvapky a vy môžeťe zomrieť.
Návrat hore Goto down
https://rosariovampirelon.forumsk.com
 
Prehľad a výber démonov
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Rosario + Vampire: Legend of Night :: Všeobecne :: Všeobecne :: Návody-
Prejdi na: